Manuel Oje Dolum Makinesi

Kozmetik sektörü başta olmak üzere birçok sektörde sıklıkla kullanılan Manuel Oje Dolum Makinesi yenilikçi özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Cihazın sahip olduğu özellikler şu şekildedir:

  • Çalışma prensibi oldukça basittir, kısa sürede dolum işlemlerinin yapılmasını sağlar.
  • PFTE teflon, PVC plastik ve INOX paslanmaz çelikten üretilmiştir.
  • Darbelere karşı dayanıklıdır, uzun süreli kullanımı mümkün kılar.
  • Oje tarzı şişeler istenilen gramajlarda doldurulur.
  • Manuel bir şekilde çalışır, dolum işlemi el ile yapılır.

Manuel oje dolum makinesi, dolum işlemlerinin sistematik bir şekilde yapılmasını sağlar. Sahip olduğu özellikler sayesinde cihaz, yenilikçi bir kullanıma sahiptir. Genellikle kozmetik sektöründe oje ürünlerinin efektif bir şekilde doldurulmasını sağlar.

Manuel Oje Dolum Makinesi iki adet nozülü bulunan ve oje dolum işlemlerinin zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan bir makinedir. Manuel bir şekilde çalıştırılan cihaz, oje kıvamındaki sıvıların efektif bir şekilde doldurulmasını sağlar. PVC plastikten üretildiği için yenilikçi bir kullanım sunmaktadır. Bunun yanı sıra INOX paslanmaz çelik kullanımı sayesinde cihazın servis ömrü uzundur. Geniş bir kullanım alanına sahip olan cihazın ergonomik bir tasarıma sahip olduğu bilinmektedir.

Manuel Oje Dolum Makineleri Nedir, Ne İşe Yarar?

Oje dolum işlemlerinde kullanılan cihazlardan bir tanesi olan Manuel Oje Dolum Makinesi manuel bir şekilde çalışır. Bir pedal ya da buton aracılığıyla çalışır ve el ile dolum işlemleri yapılır. Sistematik bir çalışma prensibine sahiptir. Makine üzerinde yer alan iki nozül altına yerleştirilen oje şişeleri, gerekli sıvı ile doldurulmaktadır. Bu sayede dolum işlemleri hızlı ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanır. Bunun yanı sıra sahip olduğu özellikler sayesinde seri çalışma sistemini mümkün kılar.

Manuel Oje Dolum Makineleri Nedir?

Oje dolum işlemlerinde kullanılan cihazların her biri benzer özelliklere sahiptir. Manuel Oje Dolum Makinesi manuel bir çalışma prensibine sahip olduğu için diğer cihazlardan ayrılır. Cihazın temel çalışma prensibi sayesinde, oje şişeleri nozül altına yerleştirilir. Ve belirlenen gramajlarda dolum işlemleri yapılır. Gramaj tespiti ise belirlenen aralıklarda yapılabilir. Kozmetik sektöründe sıklıkla tercih edilen cihaz, aynı zamanda ergonomik tasarımı sayesinde konforlu bir kullanımı olanaklı hale getirir.

Manuel Oje Dolum Makineleri Ne İşe Yarar?

Oje şişelerinin sıvı ile doldurulmasını sağlayan teknolojik bir cihaz Manuel Oje Dolum Makinesi birçok avantajı bünyesinde barındırır. Manuel bir şekilde çalıştırılan makinenin sahip olduğu özelliklerin tamamı, dolum işlemlerinin sorunsuzca tamamlanmasını sağlar. Hem zaman hem de maliyetten tasarrufu mümkün kılan cihaz, iki adet dolum nozülü ile efektif bir dolumu mümkün kılar. Çalışma prensibi oldukça basittir. Buna göre dolumu yapılacak şişeler nozül altına yerleştirilir. Dolum işlemleri el ile yapılır. Dolum işlemi tamamlanan şişe konveyör üzerinden alır, yeni şişeler konveyör üzerine yerleştirilir. Bu sayede dolum işlemi seri bir şekilde gerçekleştirilir. Diğer dolum makinesi modellerine buradan ulaşabilirsiniz.